1/9

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

w ofercie..

Nowoczesne imprezy weselne, firmowe, bankiety, pokazy, ...

100% zabawy , 100% estetyki , 200% satysfakcji.

Przyjęcia weselne prowadzę w nowoczesnym stylu. Nie jestem klasycznym wodzirejem. Wolę zachęcać gości do tańca swoją selekcją muzyczną, zamiast "biesiadnymi zawołaniami". Moja playlista obejmuje hity imprezowe zarówno z lat 30 XXw. jak i najnowsze wymiatacze parkietów. Na imprezie reaguję na bierząco na to co dzieje się na sali, korzystając z 10-letniego doświadczenia klubowego i ponad 5-letniego doświadczenia weselnego. Oczywiście dostosowuję się muzycznie do życzeń Pary Młodej / Firmy i ich Gości. Posiadam własny sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy. Jestem w stanie dojechać w każde miejsce w kraju i na Świecie :) 

Projekt imprezy od podstaw..

Produkcja i oprawa muzyczna i wizualna. Foto i video.

Oferuję róznież projekt i produkcję  różnych imprez okolicznościowych, firmowych, koncertów, bankietów czy pokazów. Opieram sie na kontaktach i  doświadczeniu zebranym podczas kilku lat pracy przy festiwalach, wielkich muzycznych show, koncertach i na wielu eventach dla firm.  

Chcesz zorganizować impreze?  Szukasz atrakcji muzyczno-rozrywkowych? Nie masz nagłośnienia, oświetlenia? Potrzebujesz wideo lub foto relację?

Pisz. Dzwoń.

Doswiadczenie klubowe od 2005 r

Klub Bezsenność, Il Gusto, Pod Papugami, Poziom1, Szajba

Na rynku wrocławskiego clubbingu obracam się nie przerwanie od 2005 roku. W latach 2005-10 byłem rezydentem i managerem artystycznym w Klubie Bezsenność. Znam dobrze obecne realia parkietowe oraz upodobania różnych grup wiekowych i potrafię dostosować się do danego stylu imprezy.

DJ PILL

W wielu miejscach na tej stronie dowiesz się czegoś o mnie, więc tutaj dodam tylko dobrą nutę:

więcej do posłuchania w zakładce Muzyka

(potrzebny Spotify)